Obraz na ścianę – czy tylko repliki artystów?

Myślisz nad udekorowaniem swoich wnętrz? Gdy słyszysz o obrazie na ścianę, z pewnością widzisz przed oczami dzieła różnych malarzy… Uwierz jednak, że to nie tylko wybitne twory spod pędzla artystów, ale i wiele innych grafik, doskonale pasujących do pomieszczeń o różnym charakterze. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się o nich więcej!

Dzieła wielkich twórców

Naturalnie – w tej grupie produktów znajdziesz repliki najbardziej znanych i nieco bardziej niszowych malarzy. Każdy obraz na ścianę wykonany na płótnie, będący kopią tych dzieł, dokładnie oddaje ich charakter, dzięki czemu, jeśli jesteś zwolennikiem sztuki klasycznej, fowizmu, kubizmu lub jakiegokolwiek innego nurtu w sztuce – będziesz więcej niż zadowolony.

Obrazy inspirowane pop-kulturą

Wśród takich dekoracji jednak jest też mnóstwo innych propozycji. W dobrym sklepie oferującym obrazy na ściany znajdziesz np. grafiki inspirowane dziełami kultury współczesnej. Co powiesz na ozdobę odwzorowującą okładkę płyty Twojego ulubionego zespołu? Albo hitowej gry komputerowej czy kultowego filmu?

Grafiki przedstawiające życie, jakim jest

Spokojna alejka, gdzieś w Toskanii… Oniryczny krajobraz gór skąpanych w jesiennej mgle… Czy może zatłoczone ulice jednej z amerykańskich metropolii… Wiele grafik, które dostępne są w sklepach z dekoracjami ścian, prezentuje codzienność życia ludzi czy natury. Dzięki jednak odpowiedniej perspektywie uchwycone w kadrze aparatu, te pozornie zwykłe chwile nabierają zupełnie nowego sensu, stając się przy tym oryginalną ozdobą wnętrza.

Sprawdź też inne grafiki i obrazy!

To jedynie część propozycji dostępnych w dobrym sklepie, oferującym takie produkty. Obraz na ścianie może przyjąć najróżniejsze formy – nawet mapy miasta, prezentującej jego infrastrukturę. Odpowiednio ukazane splątane wzory ulic mają w sobie wiele ze sztuki! Dlatego przejrzyj liczne grafiki, jakie znajdziesz u sprawdzonego dostawcy!